צילום מזון בקייטרינג שוקי


שוקי ויובל. צילום :גור דותן

אתמול צלמתי בעבור קייטרינג שוקי במושב ניר צבי. העסק מנוהל ביד רמה על ידי שוקי שעוסק בתחום הבישול וקונדיטוריה במשך מספר עשורים ובשנים האחרונות הצטרף אליו גם בנו יובל. המטבח שלהם נמצא בחצר ביתם במושב ניר צבי ואיך שעוברים את שער הכניסה למושב ריחות מטעמים עולים באפכם. כשנכנסים לחצר אוירה כפרית אופפת אותך וניכר שאוירה זו מגיעה לידי ביטוי גם בסגנון הבישול וגם במטעמים ששוקי ויובל מכינים.

קבענו יום צילומים לצורך תיק עבודות שהם מכינים בעבור אתר האינטרנט החדש שלהם שיפורסם כאן כאשר יעלה לאוויר.הקמתי בחלל התצוגה שצמוד למטבח סטודיו והתחלנו לעבוד.(האמת לא לפני שיובל פינק אותי בכריך אנטריקוט כי ממש אבל ממש אסור לצלם מזון כשרעבים.)

הדבר החשוב ביותר בצילומי מזון הוא טריות המוצר הסופי וצילום כמה שיותר קרוב לזמן הבישול אחרת צריך לעבור לתחליפים ו/או להשתמש באפקטים ואת זה אני פחות אוהב.

שוקי שף בכל חלקי נשמתו ואיש עבודה נמרץ שהיה יכול בקלות להתחרות בסדרה שנקראת המטבח לא יכול היה לקבל את קצב הצילום בסטודיו ודחק בנו לצלם ''כמה תמונות'' וקדימה ה''קצפת תיכף נופלת''.

את העיצוב הסופי של כל מנה עשתה ענת בכישרון רב, תוך מילמול בלתי פוסק של לפנק לפנק לפנק ושמרה על המורל הכללי.אל תטעו לחשוב שמדובר ביום צילומים קצר וקל. בכדי להגיע לתוצאות יש לעשות צילומים חוזרים שוב ושוב עד שמגיעים לתוצאה הרצויה והנכונה.

אני ממליץ בחום לכל מי שמתכוון להכין תיק עבודות שכזה לעצמו בין אם טבח או בעל עסק בתחום המסעדנות , לחשוב טוב מה הוא רוצה להכין ומה חשוב לו להעביר בצילומים מפני שאחרת הולכים לאיבוד במגוון אין סופי של אפשרויות ורצונות.

לסיום אני משאיר אתכם עם מנת קינוח נהדרת וכפרית וממליץ לכל מי שמחפש או צריך קייטרינג מעולה במחירים שפויים וטעמים נפלאים לקפוץ ולשמוע מה יש לשוקי ויובל להמליץ לכם. בסופו של יום, אירוע טוב ואין מה לעשות מסתכם במשפט של סבתא והדודה ''האוכל היה מצויין''. יובל הוא בחור סופר נחמד ולדעתי רוב לקוחותיו הופכים גם לחבריו ועל כך תעיד תחלופה מתמדת של חברים בחצר שמגיעים בזה אחר זה.אז באמת אם אתם מתלבטים תלכו ליובל ונראה לי שתצאו מרוצים. לחצו על התמונות להגדלה.

#צילוםדיוקן #פורטרט #גורדותןצלם #צילוםמזון

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square