צילום עיצוב פנים

אחת הבעיות הגדולות בבלוג היא היכולת למצוא זמן לכתוב.

עברו כבר כמה שבועות ולא מצאתי את הזמן לכתוב על הצילום שהתפרסם במגזין ''נשים'' בו תיעדתי את עבודתה של מירי לוי מעצבת פנים מאוד מוכשרת. מעבר לאישיותה המדהימה פתחה לי מירי חלון לעולמה והצילום התרחש בביתה שלה.

אני מאוד אוהב לצלם עיצוב פנים , יש בזה סוג של פתיחת דלת בפני והמשימה שלי לתעד את היצירה של עולם אחר תוך מתן דגש על הדברים שחשובים לו. אני חושב שהיחודיות של מירי כמעצבת פנים היא העדרותו של הקבעון לשאיפה של ''לחיות בג'ורנל''. ביתה של מירי הוא בית חי פעיל ונושם כאשר מירי בוחנת את החומר המתאים ביותר ולאו דווקא היקר ביותר. לי כאדם זה נותן תחושת נוחות להלך בתוך היצירה שלה והבית הזה אכן יצירה.

יום הצילום החל בבוקר וסופו עמוק בתוך הלילה, כל מי מכם שהתנסה בצילום מסוג זה יודע כמה אנרגיה וריכוז דרושים על מנת לחפש זוויות חדשות להיות יצירתי ולתעד את המקום על הצד הטוב ביותר. לכם מעצבי הפנים שטרם התנסו בצילום מקצועי אני רק יכול להמליץ לא לחשוב רק על הכסף! כן אני יודע שזה עלויות אבל לצפות שצלם יתחבר ליצירה שלכם ויציג אותה על הצד הטוב ביותר כאשר אתם תכננתם יום של שישה לוקיישנים שונים בשש ערים שונות וכל זה בארבע שעות...! מעבר לזמן שיש לי כצלם להשקיע בצילום שלכם יש לי את היכולת לבדוק מתי השעות הטובות ביותר לצילום כל חלל מבחינת תאורה.אצל מירי קיבלנו מימד נפלא נוסף וזה את צילום הבית בלילה עם כל התאורה שהוסיפה המון לצילום מעבר לפלאשים שפיזרנו בחצר+פלאש מונחה קול שנקרא מירי :-) .

את מרבית היום עברנו בחדר השינה של מירי, כן אני יודע איך זה נשמע אבל לא זו הכוונה.

מירי בנתה קונספט מדהים של חדר שינה שהוא סוג של חלום.חדר השינה משלב רומנטיות ופרטיות ובתוכו מבלי שנרגיש גם חדר העבודה של מירי.זה לצד זה מתקיימים העולמות הרחוקים כל כך זה מזה ומתחברים כאילו נועדו תמיד להיות יחד, מי מאיתנו לא חלם לעבוד מהמיטה?

היה יום מהנה במיוחד עם המון אתגרים טכניים מבחינה צילומית ואני שמח שגם אני וגם מירי מאוד מרוצים מהתוצאה.

נ.ב. שנכתב אחרי כמה שנים - היום מירי פתחה מלון בוטיק נפלא לחצו כאן

#צילוםאדריכלות #עיצובפנים #גורדותןצלם

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square