נונה

כמה פעמים יצא לכם להכיר פסל שכל מי שמכיר את תהליך היצירה שלו מדבר עליו כיצור חי לכל דבר ?

אז תכירו את נונה התמנונה, נונה חיה בבת ים ואכן מדובר בפסל סביבתי שמשלב בתוכו מגלשות עבור הילדים. את היצירה המאוד מרשימה הזו יצרה האדרכלית איילת לר שהיא אדם מרתק ואשת מקצוע מדהימה. לי באופן אישי לא יצא להכיר הרבה אדריכלים שלא רק שתכננו את המוצר, הם גם עבדו ועשו בעשר אצבעות את הפסל שלהם. אני באופן אישי נחשפתי לתוכניות לפני כמה שנים שנונה היתה עוד ''חלום על נייר'' ויצא לי לעקוב שלב אחרי שלב אחר הקמתה בהמון עבודה דם יזע ודמעות. לפני מספר שבועות צילצלה אלי אילת וקבענו ללכת לצלם את נונה בעיקר צילומי לילה על מנת לתעד גם את מערכת התאורה המיוחדת שמשולבת בה.

אני אוהב מאוד את צילומי הלילה , פתאום המקום מקבל זווית אחרת וכך גם הצבעים. עבודה בלילה בדרך כלל רגועה מאוד ויש לי את הזמן כצלם לבחור את זווית הצילום ואין גורמים מפריעים.

התאורה המדהימה שעיצבה אילת מצטלמת נפלא ובשלב מסויים לראשונה בחיי הרגשתי שפסל או בכלל מונומנט שאני מצלם מביט בי. ולסיום שתי תמונות נוספות אחת קיבלה את הכותרת כשנונה כועסת ובתמונה השנייה זווית נוספת של הפסל.בזמן הקרוב צריך לחזור לשם לצלם גם ילדים שמשחקים במקום. טיפ קטן לאלה מכם שרוצים להתנסות בצילומי לילה : שימוש בחצובה! יעזור לכם מאוד.

לסיום אני רק יכול להמליץ למי מכם שרוצה לשדרג את הבית או החצר בזווית יחודית לפנות לאיילת.

#צילוםאדריכלות #גורדותןצלם #עיצובפנים #צילוםתיעודי #בתים #איילתלר

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square